< Grįžti <

Paslaugos

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas yra būtinas, kai netenkama vieno ar daugiau dantų, kai dantis yra labai pažeistas. Protezuojama ir dėl estetinių priežasčių. Šiuo metu daugėja pacientų, norinčių turėti ne tik sveikus dantis, bet ir gražią šypseną. Dantys protezuojami vainikėliais ar mikroprotezais (įklotais, užklotais, laminatais), kai danties audiniai suyra (dėl negydyto ėduonies, dantų nusidėvėjimo, dantų erozijos ir kt.) ir jų negalima atkurti plombinėmis medžiagomis. Prarastus dantis galima atstatyti implantais, apšlifavus gretimus dantis, gaminti tiltinį protezą ar daryti išimamą protezą, kuris fiksuojamas ant esamų dantų ar implantų. Protezuojantis gydytojas odontologas bendradarbiaudamas su dantų techniku atkuria prarastus dantis, jų anatomiją, funkciją ir, be abejo, estetinę išvaizdą.

  • Kad išsipildytų pacientų lūkesčiai, būtinas  paciento ir gydytojų komandos bendradarbiavimas ir pasitikėjimas. Kiekvieną klinikos pacientą atidžiai ištiriame, sudarome gydymo planą ir supažindiname su galimomis gydymo alternatyvomis.
  • &SMILE klinikoje vyrauja minimalios invazijos koncepcija. Ruošdami dantis protezavimui stengiamės išsaugoti kuo daugiau natūralaus ir sveiko danties audinio. Todėl pacientams rekomenduojame atsisakyti radikalaus dantų šlifavimo metalo keramikos vainikėliams ir  dantis protezuoti tvirtais bei estetiškais bemetalės keramikos įklotais, užklotais, laminatais ar daliniais vainikėliais.
  • Esant sudėtingoms klinikinėms situacijoms (dantys yra labai pažeisti, didelis dantų nusidėvėjimas ir kt.),  kai reikia protezuoti visus dantis, mes suteikiame galimybę pacientui pamatyti būsimą rezultatą. Naujas dantų maketas, pagamintas iš laikinų medžiagų, perkeliamas pacientui ant dantų ir įvertinama dantų forma, ilgis, šypsena bei kiti estetiniai ir funkciniai parametrai.
  • Vienas naujausių ir progresyviausių dantų protezų gamybos metodų yra kompiuterinis dantų skenavimas, modeliavimas ir gaminimas, pasitelkiant kompiuterizuotas skaitmenines sistemas. &SMILE klinikoje pacientas gali išvengti nemalonios procedūros, kai atspaudinė masė dedama į burną. Trimatis skaitmeninis dantų atspaudas gaunamas naudojant 3Shape TRIOS skenerį. Dantų technikų laboratorijoje būsimas protezas modeliuojamas specialia kompiuterine programa ir frezuojamas iš vientisos medžiagos bloko, taip gaunamas itin tikslus, geras mechanines savybes turintis estetiškas gaminys.
  • Protezuoti dantys ar išimami protezai reikalauja kruopščios priežiūros ir higienos, todėl rekomenduojame kartą per metus atvykti profilaktiškai pasitikrinti pas protezavusį gydytoją odontologą bei du kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną. Atlikus didelės apimties ar visos burnos protezavimą, rekomenduojame naktimis nešioti dantų apsaugą – kapą.
  • Protezuodami dantis kuriame natūralumą. Dirbdami kartu su viena geriausių Lietuvoje dantų technikų komanda – RI Creo laboratorija, pasiekiame puikių rezultatų, kurie džiugina ne vien tik mus, bet ir pačius pacientus.

Mums rūpi Jūsų gyvenimo kokybė bei šypsena!

Nesiūlome iškart rinktis dantų vainikėlio, o pirmiausia kviečiame užsiregistruoti konsultacijai. Detalus ištyrimas leis parinkti optimalų sprendimą.

 

*Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.