< Grįžti <

Paslaugos

Vaikų dantų gydymas

Deja, bet Lietuvos vaikų dantų būklė yra bloga. Naujausių mokslinių tyrimų duomenimis net 89% 4 – 6 metų amžiaus vaikų dantys yra pažeisti ėduonies.  Dar neišdygus dantims, rekomenduojama valyti ir masažuoti dantenas, taip formuojant tinkamus vaiko burnos higienos įpročius.

  • Apsilankymas pas gydytoją odontologą turėtų būti profilaktinis pirmaisiais vaiko gyvenimo metais. &SMILE klinikos gydytojai odontologai žaismingai ir draugiškai vaiką supažindina su klinika, personalu, naudojamomis priemonėmis ir medžiagomis.  Taip vaikas pamažu yra paruošiamas būsimoms procedūroms odontologo kabinete. Rekomenduojame, kad pirmasis vizitas būtų anksčiau negu pradeda skaudėti dantį.
  • &SMILE klinikoje gydomi ne tik nuolatiniai, bet ir pieniniai dantys. Mes norime pakeisti nusistovėjusią nuomonę, kad pieninių dantų gydyti nereikia. Sugedus pieniniams dantims, vaikas negali normaliai valgyti ir gerti, nuolatos jaučia skausmą ir patiria psichologinį stresą. Taip pat negydyti pieniniai dantys gali pažeisti nuolatinių dantų formavimąsi bei gali turėti įtakos netaisyklingam sąkandžiui. Pieniniuose dantyse esanti infekcija gali išplisti ir sukelti kitas ligas.
  • Didelį dėmesį skiriame ėduonies profilaktikai. Vaiko danties audiniai stiprinami mineralinėmis medžiagomis, taip suteikiama galimybė išsaugoti sveikus dantis. Dantų keitimosi metu silantuojami krūminiai dantys. Ne vien tik vaikus, bet ir tėvus mokome taisyklingos burnos higienos.
  •  Kiekvieną vaiką vizito pabaigoje pagiriame už drąsą ir gerą elgesį bei įteikiame mažas dovanėles.

 

Švelnus gydymas draugiškoje aplinkoje!

Pasirūpinkite, kad Jūsų vaikui vizitas pas odontologą nebūtų baisus, o dantimis pasirūpinta tinkamai. Vizito pabaigoje įteikiame mažą dovanėlę, kuri padės Jūsų vaikui nebijoti sekančių apsilankymų pas odontologą.

registruokites konsultacijai

 

*Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.