< Grįžti <

Paslaugos

Dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimas kapomis – tai inovatyvus ortodontinis gydymas skaidriomis, nuimamomis kapomis. Kapos pagaminamos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero. Kapų rinkinys gaminamas individualiai kiekvienam pacientui, prieš tai nuėmus dantų lankų atspaudus ar naudojantis naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis – intraoraliniu skeneriu.

Nešiojant kapas galima šypsotis plačiau ir užsiimti įprasta kasdienine veikla, nes aplinkiniai jų nepastebi. Gydymo metu žmogus jaučia mažiau nemalonių pojūčių ir gydymas gali užtrukti trumpiau, lyginant su įprastiniu ortodontiniu gydymu breketais.

Gydymas paremtas pažangiomis technologijomis ir nuolatiniais moksliniais tyrimais. Ortodontinį gydymą kompiuterinėje sistemoje planuoja profesionali komanda, sudaryta iš gydytojų ortodontų, dantų technikų bei programuotojų. Trimatėje erdvėje galima pamatyti būsimo gydymo etapus ir galutinį šypsenos rezultatą.

Graži šypsena – tai ne tik patraukli išvaizda, pasitikėjimas savimi ir komfortas, tai siejama su gera kūno sveikata bei puikia burnos ir dantų priežiūra. Koreguojant dantų padėtį yra sukuriama taisyklinga šypsena, tuo pačiu, atkuriama ir viso kūno laikysena bei harmonija.

AR VISIEMS GALIMA TIESINTI DANTIS KAPOMIS ?

Gydymas kapomis rekomenduojamas suaugusiems ir vaikams, kuriems jau yra išdygę visi nuolatiniai dantys. Kiekviena klinikinė situacija įvertinama individualiai ir nusprendžiama ar galimas dantų padėties koregavimas kapomis.

KAIP NEŠIOTI?

Kiekviena kapa keičiama kas 7-14 dienų. Nešiojama 22-24 valandas per parą. Kapą rekomenduojama išsiimti valgant, valantis dantis ar valandai – dviem, einant į svarbų susitikimą.

KAIP PRIŽIŪRĖTI?

Kapas valyti šaltu vandeniu ir paprastu dantų šepetėliu, bei papildomai naudoti dantų pastą. Po valgio, prieš dedantis kapą, dantis reikia išvalyti šepetėliu ir tarpdančių siūlu. Nenešiojant kapos, ji turi būti laikoma specialioje dėžutėje, kad nepasimestų.

KOKIA GYDYMO TRUKMĖ?

Priklausomai nuo klinikinės situacijos, gydymas gali užtrukti nuo 6 mėnesių iki 2,5 metų. Pas gydantį gydytoją rekomenduojama apsilankyti kas mėnesį. Tačiau tinkamai suplanavus gydymą, galima atvykti ir kas 2 ar 3 mėnesius. Baigus gydymą, skiriama palaikomoji – retencinė kapa, kuri pirmuosius mėnesius nešiojama 22-24 valandas per parą, vėliau – tik nakties metu.

KOKIE GALIMI NEMALONUMAI?

Pirmosiomis gydymo dienomis gali būti apsunkintas kalbėjimas, tačiau per kelias dienas liežuvis pripranta ir kalbama įprastai. Kaskart pakeičiant kapą nauja, gali būti jaučiamas nedidelis diskomfortas, skausmas, kuris per vieną-penkias dienas praeina.

KO NEGALIMA DARYTI?

Nešiojant kapas nerekomenduojama valgyti ar gerti karštų maisto produktų, nes gali pablogėti jų laikomumas. Nerekomenduojama rūkyti, nes gali pakisti kapos spalva ir tapti neskaidri. Nešiojant kapas nerekomenduojama kramtyti kramtomos gumos.

 

 

* Išsamesnę informaciją apie gydymą ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiks gydytojas ortodontas konsultacijos metu.