< Grįžti <

Paslaugos

Burnos ir dantų chirurgija

Daugeliui žmonių chirurginės procedūros siejasi su nemaloniais pojūčiais ir skausmu. Tačiau dėl beskausmio ir profesionalaus kvalifikuotų specialistų darbo bei pooperacinio skausmo malšinimo medikamentais, šios procedūros tampa beveik neskausmingos.

&SMILE odontologijos  klinikoje dirba burnos chirurgų ir periodontologų komanda. Konsultacijos metu įvertinama burnos ir dantų būklė bei parenkamas optimaliausias chirurginis gydymas. Chirurginės operacijos atliekamos taikant vietinę nejautrą ar intraveninę sedaciją, prižiūrint anesteziologui.

&SMILE odontologijos klinikoje atliekamos šios chirurginės procedūros: pieninių ir nuolatinių dantų ar šaknų šalinimas, neišdygusių (retinuotų) dantų operacinis šalinimas, implantacija, implanto pašalinimas, kaulo ir minkštųjų audinių augmentacija, sinuso pakėlimo operacija (uždaru ir atviru būdu), kaulo bloko persodinimas, šaknies viršūnės rezekcija, cistos pašalinimas, konservatyvus periodontito gydymas – uždaras kiuretažas, chirurginis periodontito gydymas – lopo operacija, danties vainiko prailginimo operacija, dantenų plastika, chirurginis dantenų recesijos gydymas, lūpos pasaitėlio plastika, burnos prieangio plastika.

Siekdami pagerinti paciento savijautą po chirurginių operacijų ir pagreitinti žaizdų gijimą &SMILE klinikoje naudojame trombocitais praturtinto fibrino (TPF) biomembranas. Prieš chirurginę operaciją iš venos yra paimama paciento kraujo, kuris centrifuguojamas taip, kad mėgintuvėlyje išsisluoksniuotų kraujo ląstelės. TPF sluoksnis yra dedamas į operuotą vietą ir gleivinė užsiuvama. TPF biomembranoje esantys augimo faktoriai skatina naujų kraujagyslių susiformavimą bei kaulo ir minkštųjų audinių regeneraciją, augimą.

Norint išvengti komplikacijų po chirurginės intervencijos yra būtina pooperacinė priežiūra. Dažniausiai yra skiriami skausmą malšinantys medikamentai, rekomenduojame laikytis visų gydytojo odontologo nurodymų bei atvykti apžiūrai. Po operacijos gijimo laikotarpis yra individualus ir priklauso nuo operacijos sudėtingumo, paciento amžiaus ir bendros sveikatos būklės, asmeninės burnos higienos įgūdžių.

 

Moderni dantų chirurgija – prieinama visiems!

Pirmiausia kviečiame užsiregistruoti konsultacijai. Detalus ištyrimas leis ištirti, koks gydymo būdas Jums reikalingas ir parinkti optimaliausią sprendimą.

registruokites konsultacijai

 

*Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.