< Grįžti <

Paslaugos

Ortodontinis gydymas

Taisyklingi dantys ir tvarkinga šypsena – prieinama kiekvienam!

Pasirūpinkite Savo ar Savo vaiko gražia šypsena ir sveikais dantimis. Siūlome optimalų sprendimą dantų sukandimui pagerinti:

  • Profesionali konsultacija, kurios metu sužinosite, koks  gydymas reikalingas ir kiek jis kainuoja
  • Nesukeliame streso, garantuojame kokybę – patyrę odontologai, lektoriai ir mokytojai, gydo tiek vaikus, tiek vyresnius, žino kaip tinkamai bendrauti su kiekvienu bei parinkti trumpiausio laikotarpio gydymo planą
  • Galimybė pasirinkti “nematomus” breketus – siūlome tiek įprastus metalinius, tiek vos pastebimus beligatūrinius, keraminius ar liežuvinius (iš dantų vidinės pusės) breketus
  • Itin gera kaina už aukščiausios kokybės breketus vienam žandikauliui – nuo 459 EUR , taikomos nuolaidos atėjus su draugu ar šeimos nariu
  • Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai – breketai vienam žandikauliui – vos nuo 22 Eur/mėn. pasirašius 2 metų lizingo sutartį
  • Papildomai siūlome dantų balinimą bei kitas odontologines paslaugas padėsiančias pasiekti tobulą šypseną.

Jūsų pasitenkinimas savo išvaizda bei dantų sveikata – didžiausias mūsų rūpestis!

Nesiūlome iškart rinktis breketus, o pirmiausia kviečiame užsiregistruoti konsultacijai. Detalus ištyrimas leis parinkti patraukliausią individualų ortodontinį gydymą už patrauklią kainą.

registruokites-konsultacijai

          Ortodontinis gydymas – tai vienas svarbiausių žingsnių gražios ir taisyklingos šypsenos link. Ortodontinio gydymo metu yra ne tik tiesinami kreivi dantys, bet yra gydomas ir netaisyklingas sąkandis, koreguojamas netaisyklingas dantų ir žandikaulių vystymasis. Ortodontinės anomalijos yra gan dažnos ir rasti idealų sąkandį yra labai sunku.

          Dažniausi gydytojų ortodontų pacientai yra vaikai ir paaugliai. Tuo metu intensyviai vystosi ir auga žandikauliai, pieninius dantis keičia nuolatiniai dantys, todėl galima nesunkiai diagnozuoti ortodontinį susirgimą. Taip pat daugėja suaugusių pacientų, norinčių gydytis pas ortodontus. Vis dažniau ortodontinis gydymas tampa kompleksinio gydymo dalimi, kaip pagalbinis gydymas prieš dantų implantaciją ar protezavimą.

          &SMILE klinikoje konsultuoja ir gydo vieni geriausių ortodontijos specialistų Lietuvoje. Dažniausiai ortodontinį gydymą atliekame naudodami metalinius breketus, bet gydytojas ortodontas gali pasiūlyti ir keramikinius, beligatūrinius ar liežuvinius breketus. Atsižvelgiant į amžių ir situaciją, sąkandis gali būti koreguojamas plokštelėmis ar specialiais ortodontiniais aparatais.

BREKETŲ RŪŠYS

  • Metaliniai breketai – dažniausiai naudojama breketų rūšis. Jie funkcionalūs ir patvarūs, gydymo trukmė trumpesnė, kaina mažesnė nei kitų breketų rūšių, tačiau jie mažiausiai estetiški.

Brazones_MetalBraces_forweb2

  • Keramikiniai breketai – šie breketai yra mažiau pastebimi, todėl jie yra vis labiau populiarėjantys dėl estetinio patogumo. Tačiau jų kaina yra didesnė, o gydymas trunka keliais mėnesiais ilgiau. Jie mažiau atsparūs lūžimui ar skilimui, o sulūžusį ar įskilusį keramikinį breketą reikia pakeisti nauju breketu.

brek

  • Beligatūriniai breketai – („Damon,“ „Smart clip“ sistemos) ortodontinė viela fiksuojama brekete esančiais specialiais užraktais, šiuo atveju nereikia elastikų ar metalinių ligatūrų vielai fiksuoti. Tokie specialūs užraktai laiko vielą pakankamai laisvai, todėl sistemoje mažėja trintis, dantims judėti naudojama mažesnė jėga. Šie breketai yra estetiškesni, gydymas trunka šiek tiek trumpiau, o pas gyd.ortodontą reikia lankytis rečiau – kas 1,5-2 mėnesius. Tačiau beligatūriniai breketai tinkami ne visais klinikiniais atvejais.

nauj

  • Liežuviniai breketai – tai estetiškiausi breketai, pagaminti iš specialaus lydinio, todėl yra itin ploni, plokšti bei optimaliai priglunda prie dantų vidinio paviršiaus todėl iš išorės jų visai nematyti. Tačiau šie breketai gali sudirginti liežuvio gleivinę, sudėtingiau juos išvalyti, ilgesnis gydymo laikotarpis ir yra brangesni už kitas breketų rūšis.

brackets_linguales_imoi

 

ORTODONTINIO GYDYMO TRUKMĖ

        Vidutinė ortodontinio gydymo trukmė 1,5 – 2 metai, tačiau ji tiesiogiai priklauso nuo individualaus paciento atvejo sudėtingumo, pasirinktos gydymo metodikos. Tiksliai nustatyti būsimo gydymo trukmę sudėtinga – ji gali skirtis keliais mėnesiais nuo planuotos. Nereguliarūs vizitai ir gydytojo nurodymų nepaisymas, gali prailginti gydymo trukmę.

         Pabaigus ortodontinį gydymą yra labai svarbu užtikrinti ištiesintų dantų stabilumą. Tai yra daroma priklijuojant metalinę juostelę prie dantų iš liežuvio pusės, gaminant užlaikančią plokštelę ar kapą.

 

*Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.