< Grįžti

Apie mus

KVALIFIKUOTI GYDYTOJAI

Klinika  &SMILE – tai naujų gydymo technologijų ir rūpestingo požiūrio į pacientą derinys. Puikius gydymo rezultatus užtikrina mūsų profesionalus kolektyvas – esame kūrybingi, jaunatviški, mylintys ir išmanantys savo darbą gydytojai odonotologai.
Mes ne tik nuolat giliname savo profesines žinias konferencijose ir seminaruose, bet ir dalinamės savo patirtimi – dėstome Lietuvos universitetuose, skaitome paskaitas ir organizuojame kursus Lietuvos ir užsienio šalių sveikatos priežiūros specialistams.
Mums labai svarbu įsiklausyti į pacientą ir suprasti jo lūkesčius. Kaip teigia &SMILE odontologijos klinikos  pacientai, svarbiausia jiems tai, kad gydytojai nuoširdžiai su jais bendrauja, o tai leidžia atsiplaiduoti ir nebijoti. Užsimezgus šiltam abipusiam ryšiui, taikomas gydymas būna ypatingai efektyvus. Malonu, kai pacientai dovanoja mums  šypsenas.


NAUJAUSIOS GYDYMO METODIKOS

&SMILE odontologijos klinikoje Jūs rasite tai, kas yra naujausia ir efektyviausia odontologijos srityje. Dantis plombuojame labai aukštos kokybės plombomis, kurių šviesos lūžio koeficientas yra labai artimas natūralaus danties emaliui. Nudilusius dantis atstatome mažo nusidėvėjimo koeficiento funkcinėmis kompozicinėmis plombomis, kurių fizikinės savybės yra labai artimos danties emaliui. Protezuodami dantis, suteikiame galimybę pamatyti ir išbandyti būsimą rezultatą – laikinomis medžiagomis naujas dantų ,,maketas” perkeliamas pacientui ant dantų ir įvertinama dantų forma, ilgis bei kiti estetiniai ir funkciniai parametrai. Planuodami operacijas, burną skenuojame 3D intraoraliniu skeneriu bei 3D kompiuteriniu tomografu, kompiuteryje modeliuojame būsimą šypseną, implantacijos vietas ir techniką. Implantuojame pasaulyje nr.1 šveicarų gamintojo Straumann implantais, sudėtingesnėms operacijoms naudojame chirurginius gidus. Kad pagerintume paciento savijautą po chirurginių operacijų ir pagreitintume žaizdų gijimą, naudojame trombocitais praturtinto fibrino (A-PRF) biomembranas, gaminamas iš centrifuguoto paciento kraujo. Dantų balinimą atliekame ypač efektyvia Philips Zoom WhiteSpeed sistema, kuri yra nr. 1 pasaulyje. Tai vienas saugiausių dantų balinimo būdų, o norimas dantų baltumas gali būti pasiekiamas per 45 minutes!


GARANTUOJAME KOKYBĘ

&SMILE odontologijos  klinikoje dirba kvalifikuoti gydytojai, naudojamos naujausios gydymo metodikos, moderniausia įranga ir geriausios medžiagos. Mes nebijome pažadėti, kad mūsų atlikti darbai bus ilgaamžiai ir kokybiški. Vienintelė sąlyga – reguliariai apsilankyti mūsų klinikoje ir atlikti dantų higienos procedūras.
Nesvarbu, apie kokias procedūras kalbėtumėme,  mes nepaliksime Jūsų, kol nebus pasiekti užsibrėžti gydymo ir estetikos tikslai bei prižiūrėsime, kad mūsų gaminiai ilgai ir nepriekaištingai tarnautų. Atėję pas mus, Jūs galėsite ilgai džiaugtis savo šypsena ir sveikata. O jei taip neįvyks, ištaisysime trūkumus nemokamai.


MODERNIAUSIOS TECHNOLOGIJOS IR JAUKI APLINKA

Klinika  & SMILE  aprūpinta naujausia ir moderniausia įranga. Mes turime kompiuterinį tomografą  White Fox– vieną iš tiksliausių pasaulyje ir tuo pat metu vieną saugiausių pacientų sveikatai. Atliekame tiek panoramines 2D, tiek 3D rentgeno nuotraukas. Su moderniausia programine įranga galime virtualiai suplanuoti būsimą operaciją ir, tik įsitikinę jos saugumu ir efektyvumu, ją atlikti.
Mūsų pacientams dažniausiai nereikia atlikti ne visai malonios dantų atspaudų nuėmimo procedūros – turime vieną iš tiksliausių pasaulyje intraoralinį skenerį 3 D Shape, kuris leidžia nuskenuoti paciento burną ir įkelia pacientų burnos atvaizdą į kompiuterį 3D formatu.
& SMILE   gydytojai dirba galingais mikroskopais, kurie atlieka filmavimo ir fotografavimo funkcijas ir yra pajungti prie kompiuterinių monitorių. Tai leidžia atlikti operacijas preciziškai, sekti bei protokoluoti gydymo eigą.
Klinikoje įrengta moderniausia įrankių sterilizavimo įranga.
Jūsų šypsena – ne tik mūsų gydytojų  darbo tikslas, bet ir nepriekaištingo aptarnavimo rezultatas. Patogus privažiavimas ir nemokamas parkavimas, WI-FI, jauki aplinka, vėdinamos ir kondicionuojamos patalpos, rami muzika, kavos puodelis laukiančiam, personalas, kuriam Jūsų noras – įstatymas, – visa tai sukuria aplinką, kurioje gera būti.


VISKAS VIENOJE VIETOJE

&SMILE odontologijos klinikoje dirba visų specializacijų gydytojai odontologai ir turime visą tyrimams reikalingą įrangą. Jums nereikės gaišti laiko – viską atliksime maksimaliai greitai ir vietoje; terapiją, endodontiją (kanalų gydymą), dantų higieną, dantų balinimą, ortodontinį dantų tiesinimą, chirurginius paprastus ir sudėtingus dantų rovimus, kaulo augmentacijas, sinuso pakėlimo operacijas, implantacijas ir visų rūšių dantų protezavimą.
Mūsų klinika sujungta su viena iš moderniausių dantų gamybos laboratorijų Ri Creo. Laboratorija aprūpinta moderniausia įranga ir atlieka pačius sudėtingiausius darbus iš visų rūšių medžiagų – cirkonio, titano, chrom-kobalto, ličio disilikato, PMMA, tiek presavimo, tiek frezavimo technologijomis. Laboratorijoje dirba aukščiausios kvalifikacijos dantų technikai, kurie skaito paskaitas ir moko kitus visame Pabaltijo regione specialistus. Mūsų laboratorijos ir gydytojų darbais džiaugiasi daug žinomų Lietuvos žmonių – drąsiai galėsite šypsotis ir Jūs.