< Grįžti <

Paslaugos

Dantų balinimas

Nepamirštama šypsena prieinama kiekvienam!

Turėkite tokią šypseną, kokios trokštate – Jūs to verti. Mes siūlome puikų sprendimą dantims balinti:

  • Itin gera kaina. Dantų balinimas Philips Zoom Sistema – 259 EUR;
  • Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai – dantų balinimas – vos nuo 13 EUR/mėn. pasirašius 2 metų lizingo sutartį;
  • Nepažeidžiamas dantų emalis – klinikoje naudojama moderni Philips Zoom Sistema leidžia šviesinti dantis nepakenkiant dantų emaliui, kadangi atitinka ES keliamus reikalavimus ir turi tik 6% balinančio peroksido (kai daugelis kitų sistemų jo turi 27% ir daugiau);
  • Matomas rezultatas– Philips Zoom populiariausia ir viena iš efektyviausių balinimo sistemų Pasaulyje, leidžianti per vieną vizitą pasiekti matomą rezultatą- įsitikinkite patys.

Mums rūpi, kad džiaugtumėtės savo dantimis ir tobula šypsena!

registruokites konsultacijai

Dantų spalvą gali pakeisti aibė išorinių ar vidinių faktorių. Dažniausias veiksnys – tai gausus pigmentuoto maisto (kava, arbata, gaivieji gėrimai ir kt.) vartojimas. Jų visų derinys ilgainiui neabejotinai pakeis natūralią žmogaus dantų spalvą. Yra pastebimas stiprus rūkančių žmonių dantų spalvos kitimas. Dantų spalvos pokyčiams gali turėti įtakos įvairių medikamentų (pvz. antibiotikų) ir fluoro vartojimas dantų formavimosi metu. Po dantų traumos žuvus danties pulpai (nervui) ar po endodontinio gydymo dantis dažnai tampa tamsesnis už gretimus gyvus dantis.

Dantų balinimas – tai cheminis procesas, kurio metu oksidacijos reakcijoje naudojamas vandenilio peroksidas. Kontaktuojant su dantimi, vandenilio peroksidas skyla į vandenį, deguonies jonus ir labai aktyvius peroksido radikalus. Danties emalyje esančios pigmentinės chromoforų molekulės yra suskaldomos į mažesnes, šviesesnes daleles. Taigi balinimo metu danties emalis yra nepažeidžiamas.

  • Nusprendus balintis dantis, visų pirma rekomenduojame atvykti į &SMILE kliniką, pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienistu. Yra labai svarbu diagnozuoti dantų spalvos pokyčių priežastį ir, įvertinus klinikinę situaciją, kartu su pacientu ir odontologų komanda nuspręsti, ar dantų balinimas pacientui yra būtinas. Tada parenkamas tinkamiausias balinimo metodas bei aptariami galimi procedūros rezultatai. Prieš balinant dantis yra būtina atlikti profesionalią burnos higieną bei pagydyti nesveikus dantis, pakeisti pralaidžias plombas.
  • Vienas saugiausių ir efektyviausių dantų balinimo būdų – tai dantų balinimas pas specialistą –burnos higienistą ar gydytoją odontologą. &SMILE klinikoje dantų balinimą atliekame ypač efektyvia Philips Zoom WhiteSpeed sistema. Tai vienas saugiausių dantų balinimo būdų, o norimas dantų baltumas gali būti pasiekiamas per 45 minutes! Balinimo procedūros metu dantenos uždengiamos barjerine apsauga ir ant dantų uždedamas balinamasis gelis, kuris aktyvuojamas specialia lempos šviesa. Tai visiškai saugi, efektyvi ir neskausminga procedūra.
  • &SMILE klinikos specialistai rekomenduoja dantų balinimą kapomis. Tai vienas nepavojingiausių balinimo būdų namuose. Šiam metodui naudojamos standartinės kapos ar individualiai dantų technikų laboratorijoje pagamintos kapos bei mažos koncentracijos balinamasis gelis. Dantys tampa baltesni per vieną – dvi savaites.
  •  &SMILE klinikoje negyvo danties balinimas atliekamas tik po gydytojo endodontologo konsultacijos, danties įvertinimo ir, esant būtinybei, kanalų gydymo. Vidinio balinimo metu yra paruošiama speciali ertmė dantyje, kuri pripildoma balinamosios medžiagos ir užplombuojama laikinu užpildu. Balinamoji medžiaga gali būti keičiama kelis kartus, kol bus pasiektas norimas rezultatas.
  •  Dantų balinimo rezultatas yra skirtingas kievienam pacientui ir priklauso nuo daugelio faktorių: danties audinių struktūros ir užterštumo, balinamosios medžiagos ir jos koncentracijos, kontaktinio laiko, tempertūros, pH ir kt.

*Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.