< Grįžti <

Paslaugos

Dantų implantacija

Mūsų didžiausias rūpestis – Jūsų šypsena ir gyvenimo kokybė!

Džiaukitės pilnaverčiais sveikais dantimis už visiems prieinamą kainą. Siūlome optimalų sprendimą Jūsų gyvenimo kokybei pagerinti:

 • Profesionali konsultacija bei kompiuterinė 3D tomografija. Sužinokite iškart, koks Jums gydymas reikalingas ir kiek jis kainuoja;
 • Ypatingai gera kaina už aukščiausios kokybės šveicariškus implantus su gyvenimo trukmės garantija- nuo 599 EUR;
 • Jokio skausmo – mažiau invazyvios gydymo ir nuskausminimo metodikos;
 • Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai – danties implantas- 29Eur/mėn. pasirašius 2 metų lizingo sutartį;
 • Šypsena per vieną vizitą – jokio diskomforto. Implanto gijimo laikotarpiu įdedami natūraliai atrodantys laikini dantų vainikėliai.

Nesiūlome iškart rinktis implantą, o pirmiausia kviečiame užsiregistruoti konsultacijai. Detalus ištyrimas leis parinkti optimalų gydymo metodą, kuris bus ne tik fiziškai, bet ir finansiškai patrauklesnis.

Ką reikia žinoti renkantis dantų implantus

 1. Plati ir sveika šypsena – ne tik šių laikų grožio standartas, bet ir puikios sveikatos bei sėkmės gyvenime rodiklis. Dėl dantų trūkumo kenčia ne tik šypsenos estetika, bet ilgainiui pašlyja ir žmogaus sveikata: sutrinka skrandžio veikla, nes tinkamai nesukramtomas maistas, išsikraipo sukandimas, sunyksta žandikaulio kaulas, pasikeičia veido forma ir net išsivysto baimė šypsotis, bendrauti bei kitos psichologinės problemos.
 2. Šiuolaikinis odontologinis gydymas siūlo atkurti sveiką šypseną dantų implantacijos būdu. Savo savybėmis implantuoti dantys visiškai prilygsta natūraliems dantims. Jais galima laisvai kramtyti net ir kiečiausią maistą, o protezo nereikia išiminėti. Be to, danties implantas neleidžia tirpti žandikaulio kaului, taip išsaugodamas ne tik paciento sveikatą, bet ir grožį.
 3. Implantavimas nėra visai nauja odontologijos sritis. Pirmas dantų implantas žmogui įdėtas daugiau kaip prieš 50 metų. Šiandien pasaulyje jau priskaičiuojama apie 1800 implantų gamintojų. Lietuvoje šiuo metu gydymui naudojami daugiau nei 20- ties skirtingų kompanijų gaminami implantai.
 4. Dantų implantacijos sėkmę lemia ne vienas veiksnys – pradedant paciento sveikatos būkle (didelės rizikos grupėje yra rūkaliai ir diabetikai), paciento kaulo ir dantenų storiu, burnos higiena, gydytojo kvalifikacija, pasirenkamu gydymo metodu ir baigiant pačiu implantu.
 5. Geteborgo universitetui kartu su Švedijos socialinio draudimo agentūra atlikus didžiausią iki šiol istorijoje odontologinį tyrimą (kurio metu buvo ištirti 2.765 pacientai, 11.311 implantų ir 800 klinikų), buvo padarytos šios pagrindinės išvados:

5.1 Pirma, kad per 9 tyrimo metus pacientai prarado tik 3,4 % implantų. Tai beveik prilygsta tikimybei netekti savų natūralių dantų.

5.2 Antra, kad implanto ilgaamžiškumas  priklauso ir nuo jo gamintojo. Tarp tų 3,4 % prarastų implantų skirtingų gamintojų sėkmė labai skyrėsi. O šveicarų gamintojo Straumann implantai buvo prarasti nuo 6 iki 60 kartų rečiau negu kitų gamintojų implantai.  Todėl mes savo klinikoje rekomenduojame implantuotis būtent šio, didžiausio pasaulyje implantų gamintojo, implantais.

 1. Dantų implantai paprastai gaminami iš geriausiai žmogaus organizmo savybes atitinkančios medžiagos – titano arba cirkonio, o Straumann kompanija savo produkcijai naudoja patobulintą patentuotą titano ir cirkonio lydinį – Roxolid. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad Roxolid lydinio implantai geriau prigyja ir yra net 30% stipresni nei įprasti titaniniai. Taigi, pasirinkus tinkamo lydinio implantą, ženkliai sumažinama implanto lūžimo tikimybė ir garantuojamas jo funkcionalumas bei ilgaamžiškumas. Be to, Roxolid lydinys leidžia pagaminti ir naudoti mažesnio diametro implantą, taip atliekant mažesnę intervenciją į organizmą. Lietuvių, kaip ir nemažai kitų šiaurės šalių gyventojų, žandikauliai yra pakankami siauri, todėl dažnai trūkstamą kaulo sluoksnį pacientams tenka priauginti. Tokia procedūra reikalauja ne tik laiko, bet ir papildomų pacientų išlaidų. Tyrimais įrodyta, kad naudojant Roxolid implantus, kaulo priauginimo poreikis sumažėja perpus. Be to, implanto neprigijimo rizika yra minimali, o pats prigijimo laikas sutrumpėja perpus – iki 3-4 savaičių vietoj 6 – 8.
 2. Mūsų klinikoje mes dirbame ir su unikaliais Straumann Roxolid SLAactive tipo implantais. Tai patentuoti implantai, kurių unikalumą lemia paviršiaus apdirbimas. Šie implantai gaminami visiškame vakuume ir laikomi pakuotėse, pripildytose specialaus skysčio, – kad implantas neturėtų jokio sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus savybės išliktų iki pat implantacijos. Chemiškai aktyvus Roxolid SLAactive implanto paviršius “pritraukia” kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesus. Tai sumažina implanto neprigijimo riziką beveik iki nulio, o jo prigijimo laikas sutrumpėja perpus. Todėl jei įprasto implanto atveju saugias protezavimo procedūras galima pradėti po implantacijos praėjus 6 – 8 savaitėms, naudojant Straumann Roxolid SLAactive implantą – užteks palaukti vos 3 – 4 savaites.
 3. Dėl savo unikalios formos šveicariški Straumann implantai neretai gali būti sriegiami iškart po natūralaus danties pašalinimo, to paties vizito metu. Atliekant šią procedūrą, išvengiama papildomo apsilankymo pas gydytoją. Tačiau šis būdas gali būti taikomas ne visai atvejais. Visų pirma, reikalingas pakankamas paciento žandikaulio kaulo kiekis, kuris, delsiant gydytis, sutirpsta. Taip pat svarbu, kad būtų pakankamas dantenų storis, leidžiantis pasiekti maksimaliai gerą estetinį rezultatą ir implanto stabilumą. Pirminės apžiūros metu nustatomi paciento kaulo bei dantenų sveikata ir jeigu sąlygos tinkamos, gali būti taikomas būtent šis metodas. Be to, esant galimybei, ant implanto gali būti iš karto pritaikomas ir laikinas danties vainikėlis, todėl pacientas jau tą pačią dieną džiaugiasi nauju gražiu dantimi.
 4. Naujos kartos implantų dėka turime galimybę grąžinti sveiką šypseną ir visiškai bedančius žandikaulius turintiems pacientams. Jei Jūsų viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje trūksta visų dantų, yra kelios galimybės, kaip būtų galima juos atkurti. Pirmoji – puikiai žinomi ir visiems girdėti įprastiniai išimami protezai. Dažniausiai juos turi vyresnio amžiaus žmonės, tačiau turbūt visiems yra tekę girdėti, kad tokie protezai nesuteikia pilnavertiško komforto valgant, bendraujant, juos dažnai reikia pakoreguoti ir keisti. Todėl vis daugiau pacientų renkasi prie implantų prisukamus protezus ar dantų tiltus. Unikalios Straumann implantų formos ir struktūros dėka gydytojai turi galimybę bedančius žandikaulius gydyti Straumann Pro Arch metodu. Tai būdas, leidžiantis viso šypsenos lanko atstatymui naudoti tik nuo 4 iki 6 implantų. Tokiu būdu atkurta šypsena nevargina, leidžia laisvai kramtyti ir šypsotis, tarsi turint natūralius dantis. Maža to, prie implantų pritvirtintų dantų nereikia išiminėti ir tokia kompozicija nereikalauja specifinės priežiūros, nesidėvi dėl nuolatinio išėmimo. Mažiau implantų reikalaujantis sprendimas – tai ne tik paprastesnė implantacijos procedūra, bet ir mažesnės paciento išlaidos.
 5. Klinikoje &Smile implantuoja labai patyrę gydytojai, vieni iš pirmųjų Lietuvoje pradėję naudoti šią gydymo metodiką ir padarę laimingais tūkstančius pacientų.  Vieni iš nedaugelio naudojame operacijas su chirurginiais gidais – operacija iš anksto suplanuojama 3D erdvėje, po to 3D spausdintuvu atspausdinamos specialios kapos ir jų pagalba gaunamas ypatingas implantų vietos ir gylio tikslumas. Pridėkite naujausią tyrimo įrangą, aukščiausios kokybės implantus bei patrauklią kainą – ir Jūsų šypsena bei sveikata bus ranka pasiekiama!