< Grįžti <

Paslaugos

Profesionali burnos higiena

Sveiki dantys ir graži šypsena yra kiekvieno žmogaus svajonė. Šiuolaikinėje visuomenėje vis daugiau dėmesio skiriama dantų priežiūrai. Tačiau ne visada kasdieninė žmogaus burnos higiena yra tinkama ir pakankama. Nenuvalytos apnašos sukelia dantų ir periodonto ligas. Esant nepakankamai asmeninei burnos higienai, yra būtina bent kartą per metus apsilankyti pas burnos higienos specialistą.

  • &SMILE klinikoje vizito pas burnos higienistą metu atidžiai apžiūrima ir įvertinama paciento dantų ir periodonto būklė. Ultragarsiniu skaleriu ir rankiniais instrumentais yra nuvalomos kietos ir minkštos virš ir po dantenomis esančios apnašos. Kai yra daug konkrementų ant dantų ar gilios periodonto kišenės, profesionali burnos higiena atliekama dirbant su mikroskopu.
  • Pašalinus akmenis ir apnašas dantys yra poliruojami specialiais šepetėliais, diskeliais ar didele oro, vandens ir sodos miltelių srove. Po procedūros dantys tampa baltesni, nes nuvalomos nikotino, arbatos, kavos ir kitos pigmentinės apnašos. Nupoliruoti dantų paviršiai yra lygūs, todėl mažiau kaupiasi apnašos ir taip išvengiama ėduonies bei periodonto ligų.
  • Sergant periodonto ligomis yra labai svarbu sekti ligos progresavimą ir gijimą. &SMILE klinikoje tiksliam periodonto ištyrimui naudojame „Florida Probe “ sistemą, kuri palengvina burnos higienisto darbą, tiksliai ir vaizdžiai iliustruoja paciento periodonto būklę, kaulinių kišenių gylį bei ligos eigą. Tai puiki motyvavimo priemonė, pacientai lengviau supranta gydymo būtinybę bei asmeninės burnos higienos gerinimo reikalingumą.
  • Profesionalios burnos higienos metu burnos higienistas taip pat patars ir apmokys tinkamos burnos priežiūros, sveikos gyvensenos bei racionalios mitybos principų, rekomenduos asmeninės burnos higienos priežiūros priemones.
  • Profesionalios higienos poreikis yra individualus. Rekomenduojame profesionalią burnos higieną atlikti vieną – keturis kartus per metus, atsižvelgiant į burnos būklę. Prieš chirurgines operacijas, dantų protezavimą, terapinį dantų gydymą ir dantų balinimą taip pat rekomenduojame apsilankyti pas burnos higienistą.

 

Tinkamai pasirūpinti savo dantimis paprasta!

Išvenkite dantų ėduonies ir periodonto ligų, pagražinkite Savo šypseną bei panaikinkite nemalonų burnos kvapą.

registruokites konsultacijai

 

*Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.