< Grįžti

Naujienos

PASLAUGŲ TEIKIMO TVARKA COVID-19 PANDEMIJOS METU.

&SMILE odontologijos klinika atveria duris pacientams nuo gegužės 18d.! Visgi karantino metu sveikatos priežiūros įstaigoms galioja aukšti sveikatos priežiūros darbuotojų ir pacientų apsaugos reikalavimai, todėl mūsų komandos ir Jūsų susitikimai bus kiek kitokie nei įprastai. Klinikoje visada didelį dėmesį skiriame infekcijų kontrolei ir apsaugos priemonėms, tačiau šiuo metu tai vykdome dar aktyviau.

ATVYKITE SVEIKI.
Atvykus į kliniką, prie įėjimo durų visus pacientus pasitiks klinikos darbuotojas ir pamatuos kūno temperatūrą bekontakčiu termometru. Nustačius, kad paciento epidemiologinė istorija susijusi su COVID-19 yra neigiama, tačiau kūno temperatūra aukštesnė nei 37,5°C ar yra kvėpavimo takų infekcijos simptomų, sloga, uoslės ar skonio sutrikimų, didelis nuovargis, pacientą nukreipsime konsultacijai pas šeimos gydytoją ir suplanuotą vizitą pas odontologą nukelsime bent 2 savaitėms. Tad, jeigu kelias dienas prieš vizitą ar tą pačią dieną, pasijutote nekaip, susisiekite su klinika ir įspėkite apie savo sveikatos būklę.

RIZIKOS GRUPĖS.
Mums rūpi Jūsų sveikata, todėl su 60 metų ir vyresniais, turinčiais lėtinių ligų, pacientais individualiai aptarsime galimas rizikas ir įvertinsime numatomo gydymo būtinumą. Neatsižvelgiant į Jūsų amžių, jeigu sergate hipertenzija, širdies kraujagyslių ligomis, lėtinėmis kvėpavimo ligomis, diabetu, onkologinėmis ligomis ar esant imunosupresinei būklei, aptarsime didesnę riziką sirgti COVID-19 sunkesne forma ir įvertinsime numatomos atlikti odontologinio gydymo procedūros būtinybę ir galimybę perkelti procedūras tolimesniam laikui, po pandemijos atšaukimo. Įvertinę visas aplinkybes, pacientams, kurie yra rizikos grupėje, vizitą pas odontologą rekomenduojame planuoti pirmoje dienos pusėje. (Lietuvos odontologų rūmų rekomendacijos)

NĖŠTUMAS.
Jei šiuo metu laukiatės, gydymo būtinumą aptarsite su Jus gydančiu gydytoju odontologu. Šiuo metu nežinoma, ar nėščios moterys turi didesnę tikimybę susirgti COVID-19, lyginant su likusia visuomene, nei ar joms yra didesnė rizika susirgti sunkesne ligos forma. Nėščiųjų organizme atsiranda pokyčių, dėl kurių gali padidėti kai kurių infekcijų atsiradimo rizika. Moterys turėdavo didesnę tikimybę susirgti sunkesnėmis ligos formomis, sukeltų tos pačios šeimos kaip COVID-19 virusų, ir kitomis virusinėmis kvėpavimo takų infekcijomis, pavyzdžiui, gripu. Labai svarbu nėščiosioms skirti ypatingą dėmesį savo apsaugai, saugantis ne tik nuo virusinių, bet ir kitų užkrečiamų ligų. Kiekviena nėščioji iki gimdymo likus bent dviem savaitėms, t. y. apytikriai nuo 37-ių nėštumo savaičių, rekomenduojama būti namuose ir vengti socialinių kontaktų, kad būtų sumažinta užsikrėtimo rizika. (Lietuvos akušerių ginekologų draugijos valdybos rekomendacijos)

REGISTRACIJA.
Jeigu Jūsų vizitas buvo suplanuotas, bet atšauktas dėl šalyje paskelbto karantino, mūsų komandos darbuotojai susisieks su Jumis asmeniškai ir užregistruos vizitui pas gydytoją.
Visa kita registracija pas gydytojus odontologus atnaujinama nuo gegužės 18d. telefonu 8 700 80002 arba el. paštu info@andsmile.lt

NUOTOLINĖS KONSULTACIJOS.
Konsultacijas ir gydymo plano aptarimą galite gauti ir nuotoliniu būdu – telefonu, vaizdo skambučiu ar elektroniu paštu. Tai ypač patogi alternatyva rizikos grupėje esantiems pacientams arba tiems, kas gyvena užsienyje. Norėdami gauti nuotolinę gydytojo odontologo konsultaciją, registruokitės telefonu 8 700 80002 arba el. paštu info@andsmile.lt . Nepamirškite paminėti, kad pageidaujate būtent nuotolinės konsultacijos ar gydymo plano aptarimo (po realios konsultacijos) nuotoliniu būdu ir atrasime tinkamiausią laiką Jums ir gydytojui odontologui.

Prašome susipažinti su nauja paslaugų teikimo tvarka &SMILE odontologijos klinikoje:

Mums rūpi Jūsų apsauga, sveikata bei šypsenos!

 

*Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į rūpimus klausimus atsakysime telefonu ar elektroniniu paštu.