< Grįžti

Laboratorija

&SMILE odontologijos klinika yra orientuota į glaudų paciento, gydytojo odontologo ir dantų techniko bendradarbiavimą. Kad pasiektume puikių dantų protezavimo rezultatų ir išpildytume visus pacientų lūkesčius dirbame kartu su viena geriausių Lietuvoje RI Creo dantų technikų laboratorija.
RI Creo dantų technikų laboratorijoje dirba aukštos kvalifikacijos, kompetentingi, daugiametę patirtį turintys bei savo darbą mylintys specialistai. Laboratorijos vadovai Raimundas Bagdonas ir Indrė Norkutė-Raulinaitienė subūrė žingeidžią, gabią ir kruopščią dantų technikų komandą, kurie atlieka aukščiausios kokybės darbus. Laboratorijos specialistai nuolat semiasi žinių iš garsiausių pasaulyje dantų technikų, o įgytomis žiniomis ir profesine patirtimi dalinasi su kolegomis vesdami kursus, seminarus, paskaitas Lietuvoje bei užsienyje.
Pagrindinis laboratorijos tikslas – sukurti estetiškas, funkcionalias, preciziškai tikslias restauracijas. Atkartoti gamtos sukurtą danties natūralumą – dantų formą, proporcijas, spalvą, anatomiją, funkciją ir estetiką – nėra lengva. Nepriekaištingai kokybei pasiekti pasitelkiamos ne tik anatomijos ir gnatologijos žinios, manualiniai dantų technikų gebėjimai, bet ir kūrybiškumas, naujausios technologijos, modernios darbo metodikos ir moksliniais tyrimais patikrintos inovatyvios medžiagos.

  • Dantų technikų komanda, siekdama atkurti danties išvaizdą, naudoja begalę įvairiausių spalvų ir atspalvių keramikos masių bei dažų, kuriais sukuriamas natūralus danties skaidrumas, peršviečiamumas, opalascencija ir fluorascencija. Dantų protezai (vainikėliai, užklotai, įklotai, laminatai ar tiltiniai protezai) pagaminti iš bemetalės keramikos mažiausiai skiriasi nuo natūralių žmogaus dantų tiek išore ir estetika, tiek fizikinėmis savybėmis. Įvertinus klinikinę situaciją, pacientui yra rekomenduojama dantų protezų gamyba iš tam tikros bemetalės keramikos rūšies:
    • ličio disilikato keramika – ypač estetiška, skaidri ir praleidžianti šviesą, tvirta keramika. Ji tinka tiek priekiniams, tiek šoniniams dantims;
    • cirkonio oksido keramika – viena tvirčiausių, tačiau mažo skaidrumo keramika, todėl rekomenduojama naudoti dantų protezų gamybai neestetinėje zonoje.

img2

  • Pažeistų dantų natūralumą ir estetiką galima atkurti kompozicinėmis medžiagomis. Iš kompozito pagamintos restauracijos nesiskiria nuo natūralių dantų, yra pigesnės nei bemetalės keramikos protezai, tačiau ne tokios tvirtos struktūros.
  • Tobulėjant technologijoms ir medžiagoms, vis rečiau dantų protezavime yra naudojamas metalas. Metalo keramikos vainikėliai ar tiltiniai protezai, nors ir yra tvirti bei pigesni, tačiau jų estetinės savybės yra per menkos, todėl jie yra vis rečiau gaminami.
  • Vis dažniau prarasti dantys atkuriami statant implantus ir dedant protezus ant jų. Mūsų profesionali komanda gamina tiek pavienius, tiek viso žandikaulio įvairios struktūros protezus, tvirtinamus prie dantų implantų, prisukamas konstrukcijas ar cementuojamus vainikėlius bei tiltinius protezus ant individualių cirkonio ar standartinių metalinių atramų.

img3

  • Laboratorijoje dantų protezai gali būti gaminami pasitelkiant naujausias skaitmenines technologijas. Iš pasirinktos medžiagos – bemetalės keramikos, kompozito ar plastmasės – yra frezuojamas dantų protezas, kuris atitiks paciento poreikius ir lūkesčius.
  • Mūsų dantų technikų laboratorijoje yra gaminami aukščiausios kokybės išimami protezai – kosmetinės plokštelės, lanko atraminiai protezai su kabliukais ar užraktų sistemomis, dantų plokštelės ant implantų. Daug kruopštumo ir pastangų reikia gaminant ne tik nuolatinius dantis, bet taip pat ir laikinas restauracijas, kurias nešiodamas pacientas gali jaustis gerai ir plačiai šypsotis. Taip pat gaminamos bruksizmo, stabilizuojančios, balinimo ar sportinės apsauginės dantų kapos, atliekamas preciziškas dantų pavaškavimas, gaminami individualūs šaukštai, silikoniniai ir chirurginiai gidai odontologinėms procedūroms.

*Išsamesnę informaciją ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.